Tricksteri si pripísali ďalšie víťazstvo

V ďalšom kole Dunajskej lakrosovej ligy (DLL), ktorá sa konala opäť v Bratislave, si naši chlapci poradili so Slovinským súperom Olimpija Ljublana 12:5.

Súper prišil do Bratislavy v hojnom počte, navyše s dvoma americkými posilami. Slováci však začali aktívne a súpera zatlačili. Napriek tomu sa však podarilo otvoriť skóre zápasu súperovi, keď skóroval z rýchleho protiútoku. Potom však už opraty zápasu chytili do rúk lakrosáci z Bratislavy a aj napriek tomu, že mnoho striel končilo na brankárovi súpera, polčas vyhrali naši chlapci 7:1. V tretej časti hry prišlo menšia nekoncentrovanosť a súpera naši chlapci posadili na koňa najmä dvojnásobným vylúčením, v ktorom Slovinci skórovali 2 krát. Záver zápasu však opäť patril našim a zvíťazili celkom jednoznačne 12:5. Šesť gólov v zápase strelil nestarnúci Lichtner, po 3 pridali Purgat s Kramárom.

Najbližšie pokračuje DLL už 18. mája v Ljubljane. Naši chlapci majú voľno a vidieť ich opäť môžete na turnaji vo Viedni, ktorý sa bude konať 25 – 26. Mája.

Zdroj: Tricksters.sk