Majstrom Slovenska do 23 rokov je Bratislava Bats

Včera 8. septembra sa v Devínskej Novej Vsi hra prvý historický zápas o titul Majstra Slovenska do 23 rokov, kde sa stretli zástupcovia všetkých slovenských klubov pod hlavičkami Trnavy Sabers a Bratislava Bats.

Do prvej minúty nabehli hráči z Trnavy keď sa im podarilo skórovať už v prvej minúte. Dlho im radosť ale nevydržala, keď do konca prvej štvrtiny sa Bratislavčanom podarilo nielen vyrovnať, ale dostať sa do vedenia 3:1. Druhá štvrtina bola podobná tej prvej, kde hru diktovali Bratislavčania a podarilo sa im prestrielať Trnavu v pomere 6:2.

Na začiatku tretej štvrtiny sa Trnavčanom podarilo opäť znížiť o jeden gól, ale Bratislava bola dobre rozbehnutý vlak ktorý nešlo zastaviť. Na konci tretej štvrtiny mali jasnú prevahu a to ukazovalo aj skóre 10:3. V poslednej štvrtej štvrtine sa už hra len korigovala, pričom každá strana dala iba po jednom góle.

Víťazom a Majstrom Slovenska do 23 rokov sa teda jednoznačne stáva Bratislava Bats a už teraz sa tešíme na ďalší ročník s početnejším zastúpením.