Majstrom Slovenskej Lakrosovej Ligy je Prievidza Headhunterz!

Dňa 13.10. sa odohralo posledné 9. kolo Slovenskej Lakrosovej Ligy. V nich sa proti sebe stretli v zápase o čest Trnava Sabers proti neporazenej Prievidzi Headhunerz a malé finále o druhé miesto so Skalicou Chiefs a Zvolenom Punishers.

Počas prvého zápasu bolo jasne vidieť dominanciu a skúsenosti Prievidze, ktorá si hladko poradila z Trnavou. Trnave sa síce podarili dať dva góly, tie ale nepomoli pretože konečný stav zápasu bol 25:2 v prospech Prievidze.

Druhý zápas bol oveľa vyrovnanejší a napínavejší. Stretli sa v ňom schopné tímy, pričom obe mali na dosah druhé miesto. Počas zápasu bol rozdiel o dva góly iba na raz, obe družstvá sa stále predbiehali vo vedení. Nakoniec však päť minút pred koncom Zvolen vyrovnal a o dve minútý nato sa dostal znova do vedenia. Skalici sa nepodarilo dať v posledných minútach gól a nestačila na Zvolen, ktorý si odniesol cenné víťazstvo 6:5.

Majstrom Slovenskej Lakrosovej Ligy za prvý krát stali Prieviza Headhutnerz. Týmto posledným kolom sa skončil už 8. ročník Slovenskej Lakrosovej Ligy a už teraz sa tešíme na ďalší!